Hodnosti uživatelů

Zde najdete pravidla a nejdůležitější novinky z fóra
Zamčeno
Uživatelský avatar
Admin
Administrátor fóra
Administrátor fóra
Hodnocení: 5
Příspěvky: 8
Registrován: 11 říj 2017 20:48
Kontaktovat uživatele:

Hodnosti uživatelů

Příspěvek od Admin » 21 říj 2017 03:02

Co jsou hodnosti uživatelů?

Na fóru csforum.cz má každý registrovaný uživatel přidělenou hodnost (neboli rank). Hodnost, kterou vám administrátor nebo systém přidělí, uvidíte vždy u svých příspěvků v diskuzích společně s přezdívkou a doprovodným obrázkem (avatarem), který používáte.


Typy hodnocení

Existují dva typy hodnocení uživatelů:
  • podle počtu příspěvků
  • podle kvality příspěvků

V prvním případě je vám hodnost přidělena systémem automaticky podle toho, jakého počtu příspěvků jste na daném fóru dosáhli.

V případě kvalitativního hodnocení (které se zpravidla používá na fórech s odbornou tematikou) je třeba o vyšší hodnost požádat některého z moderátorů či administrátorů příslušného fóra.


Speciální hodnosti

Ve zvláštních případech mohou administrátoři fór udělit uživatelům speciální hodnosti, tj. hodnosti, které nejsou definované příslušným hodnotícím systémem. Tyto hodnosti jsou zpravidla udělovány za zvláštní zásluhy v působení na daných fórech, či v rámci různých soutěží, které mohou fóra pořádat.


Hodnosti správců fóra a spolupracovníků

Hodnosti rovněž odlišují uživatele, kteří spravují a moderují diskuzní fóra, a dále spolupracovníky kreří jsou součástí našeho týmu. Na diskuzních fórech se proto můžete setkat s následujícími hodnostmi:
Administrátor - odpovídá za chod diskuzního fóra a spravuje hodnosti uživatelů. Každé fórum má jednoho administrátora. Naleznete je v TOMTO SEZNAMU zvýrazněné červenou barvou.
Moderátor - moderuje diskuzní fóra. Každé fórum disponuje celou skupinou moderátorů, z nichž někteří mohou mít přidělené konkrétní sekce diskuzního fóra. Kompletní seznam moderátorů naleznete ZDE.
VIP uživatel - tuto hodnost mají všichni bývalí moderátoři či administrátoři příslušného diskuzního fóra.
Redaktor - redaktor webu, k němuž diskuzní fórum náleží.


Negativní hodnocení uživatelů

Negativní hodnost může být udělena uživatelům, kteří svým chováním porušují pravidla diskuzního fóra nebo jinak nevhodně narušují diskuze a obtěžují jiné uživatele. Negativní hodnosti jsou následující:
  • Poslední varování
- signalizuje, že uživatel byl upozorněn administrátorem fóra o svém nevhodném chování a je na něj zaměřena zvláštní pozornost.
  • Dočasný BAN
- hodnost udělená na dobu určitou. Společně s jejím udělením je uživateli zamezen přístup do SuperFóra.
  • Trvalý BAN
- hodnost udělená na dobu neurčitou. Společně s jejím udělením je uživateli zamezen přístup do SuperFóra.


Obrázek
1
1 Obrázek

Zamčeno

Zpět na „O tomto fóru“