Jak vložit obrázek do příspěvku (návod)

Zde najdete pravidla a nejdůležitější novinky z fóra
Zamčeno
Uživatelský avatar
Admin
Administrátor fóra
Administrátor fóra
Hodnocení: 5
Příspěvky: 8
Registrován: 11 říj 2017 20:48
Kontaktovat uživatele:

Jak vložit obrázek do příspěvku (návod)

Příspěvek od Admin » 19 říj 2017 21:29

Mnohdy je potřeba k některým soutěžím či návodům nahrát obrázky, a jelikož naše fórum dovoluje nahrání pouze 5MB, je zde návod, jak nahrát obrázky na fórum bez omezení pomocí obrázkového hostingu.

Jako obrázkový hosting jsme vybraly imagehosting.cz, který je relativně rychlý, dostupný naprosto všude a je zdarma. Samozřejmě můžete využít i jiné webové stránky jako například imgur.com, tinypic.com a mnoho dalších.

  • Standardní rozehraní webové stránky imageHosting.cz. Pro vybrání obrázku klikněte na tlačítko "Procházet".
Obrázek
  • Otevře se vám okno, ve kterém si můžete zvolit obrázek, který chcete nahrát. V našem případě se jedná o snímek dream-aquarium-screensaver. Obrázek zvolíte dvojklikem levého tlačítka myši. Nebo tlačítkem "Open" (v českém prostředí Windows - Otevřít).
Obrázek
  • Pro nahrání obrázku klikněte na velké tlačítko "Nahrát". Je možné, že nahrávání bude trvat delší dobu (vše záleží na rychlosti vašeho internetu).
Obrázek
  • Po úspěšném nahrání obrázku se objeví nová stránka, která bude obsahovat nadhled obrázku a možnosti sdílení. Vás ovšem zajímá pravé tlačítko Vaší myši" po najetí kurzorem na obrázek stiskněte pravé tlačítko a po otevření nabídky stikněte "Kopírovat adresu obrázku".
Obrázek

  • Se zkopírovaným odkazem obrázku pokračujte na naše fórum, otevřete si téma, do kterého chcete obrázek vložit a vyberte možnost vložení obrázku do příspěvku.
Obrázek
  • Po kliknutí na ikonku obrázku vložte zkopírovaný odkaz mezi BBCode img
Obrázek

Po kliknutí na tlčítko Náhled uvidíte Váš přidaný obrázek.

Výsledný obrázek v tématu bude vypadat takto:

Obrázek
0

Zamčeno

Zpět na „O tomto fóru“